.: Меню :.
Счётчик тИЦ PR





Ваш IP3.95.63.218
Хитов 1072
Хостов 165
Всего онлайн19
Телеканалов108
Фильмов139
Видеороликов139
Комментариев9
Записей в гостевой66
Новостей2837
Зарегеcтрировано11036











· federal24
Есть идея создать канал на ютубе с нуля. Так вот, хочу сделать накрутку (ботов/собак) и просмотры.Так чисто символически, подписчиков догнать до 1к, что бы пользователь видел что канал не "пустой".Как к такому отнесётся гугл, если потом получится канал монетизировать? Дальше накручивать соответственно не буду.

Сообщение №: 24
December 11, 2014, 11:54 am
24
· Света
Вам надо пиявки ставить , поможет.

Сообщение №: 20
December 11, 2014, 11:54 am
20
· dead trigger
Best game ever! My brain was blown when I've first seen this awesome piece of action. Freshest tablet game from a top of the line game studio, showing such magnificent and horrible antagonists that I'm still stunned and appaled. Witnessing myriads of undead bugs dead, trigger invariably twitching as I was releasing a barrage of bullets from my shadowgun and tossing grenades around. Ominous main character reminisced me of the old Doom PC game, though Combat Trigger: Modern Dead 3D has several additional gameplay features. Our defenses gets to be personalized which is the only thing that lets us proceed even deeper into this science fiction horror. Only the best exploits of modern warfare combined with an quick trigger finger will allow you to win over the dead monsters. Awesome graphics encourage you to heed your call of duty. Combat in modern style your fear when travelling through future Earth locations and throwing barrages of bullets from your shadowgun, become the extreme mobile frontline commando, murdering numerous like an android. Modern warfare gets mixed with gloomy and cynical sci-fi, where shadowgun exploration gave us only unspeakable terror of having Terra occupied by dead zombie invaders. Billions of them, in fact. All hungry for our blood and our women! Cool ego shooter, hard waffen, wow. Become a frontline commando with your rifle blazing, or snipe the undead monsters from huge distances. All using only your tablet screen.

Сообщение №: 16
07.10.14 (17:41:23)
16
· ГуляС
все-Новый год приближается!!!)))))))) спасибо!

Сообщение №: 30
December 11, 2014, 11:54 am
30
· Inhisefen
Hello. And Bye. milcheva.com caen-aeromodeles.com bargainairbed.com qc-graphix.com fi-works.com

Сообщение №: 16
10.01.14 (08:24:33)
16
· HectorSr
toniroyes

Сообщение №: 16
12.01.15 (06:01:48)
16

Вы можете играть в покер онлайн с kritgps.ru - командой элитных игроков, в которую входят такие легенды, как Даниэль Негреану, Барри Гринштейн и чемпионы WSOP* Крис Манимейкер, Джо Хашим и Джо Када. Вместе они выиграли множество браслетов WSOP*, титулов EPT, WPT и других серий, а также заработали миллионы долларов. Мы без преувеличения - самый «звездный сайт» для игры в online poker.
Пятница 19 апреля 2019г. 
Записи в блоге
ТУРЕЦКИЙ СУХОГРУЗ ПРОТАРАНИЛ ОПОРЫ СТРОЯЩЕГОСЯ МОСТА В КРЫМ.
В результате столкновения с морским судном уничтожена ....