.: Меню :.
Счётчик тИЦ PR





Ваш IP3.95.63.218
Хитов 1013
Хостов 156
Всего онлайн6
Телеканалов108
Фильмов139
Видеороликов139
Комментариев9
Записей в гостевой66
Новостей2837
Зарегеcтрировано11036











· triadelphiapr
name JOHN M T BROOKBANK

Сообщение №: 1
24.07.14 (01:03:50)
1
· ира

Сообщение №: 1
December 10, 2013, 11:44 am
1
· Гризли
Продам игровой комп недорого 8915 674 **56

Сообщение №: 1
December 10, 2013, 10:22 pm
1
· werstey
А Вы как думаете? Такой резки скачек, но при этом все по прежнему

Сообщение №: 19
10.12.13 (15:30:34)
19
· dead trigger
My brain was blown when I've saw for the first time this awesome piece of action. Freshest mobile game from a one of the best game studios, displaying such intimidating and horrible baddies that I'm still stunned and awe strucked. Witnessing uncountable zombie bugs dead, trigger invariably twitching as I was firing my shadowgun and tossing explosives everywhere. Silent main character reminisced me of the old Doom PC game, though Combat Trigger: Modern Dead 3D has several more gameplay features. Our health gets to be personalized which is the only thing that lets us persist even further into this science fiction nightmare. Modern warfare gets mixed with murky and cynical sci-fi, where deep space exploration gave us only ineffable horror of having Terra infested by dead zombie bugs. Humongous numbers of them, in fact. All hungry for our lives and our women! Cool ego shooter, hard waffen, wow. Become a frontline commando with your guns flaming, or snipe the zombie monsters from huge areas. All using only your touch display. Only the best exploits of modern warfare mixed with an fast trigger finger will let you to win over the dead monsters. Awesome graphics encourage you to heed your call of duty. Combat in modern style your fear when travelling through future human locations and throwing barrages of bullets from your shadowgun, become the ultimate mobile frontline commando, killing numerous like an android.

Сообщение №: 10
15.10.14 (07:54:43)
10
· Дуся
У меня самая простая йогуртница DEX уже лет 5. Живу в Киеве и знаю , какое из магазинного молока самое качественное, беру пастеризованное 2,6%, кипячу.Закваски у нас самые разнообразные ( с разными бактериями), но мы остановились на Йогурт Vivo.Семья, особенно сын, уже другого йогурта не признает. Туда добавляем или варенье, или фрукты - и вкуснятина.!Автор, если вы действительно любите йогурт, то советую. После меня уже 4 друзей купили и тоже довольны.

Сообщение №: 27
December 11, 2014, 11:54 am
27

Вы можете играть в покер онлайн с kritgps.ru - командой элитных игроков, в которую входят такие легенды, как Даниэль Негреану, Барри Гринштейн и чемпионы WSOP* Крис Манимейкер, Джо Хашим и Джо Када. Вместе они выиграли множество браслетов WSOP*, титулов EPT, WPT и других серий, а также заработали миллионы долларов. Мы без преувеличения - самый «звездный сайт» для игры в online poker.
Пятница 19 апреля 2019г. 
Записи в блоге
МИЛЛИОН АРТЕФАКТОВ НАШЛИ ПРИ СТРОИТЕЛЬСТВЕ КРЫМСКОГО МОСТА
На заседании Общественного совета по строительству мост....